Strona głównaMotoryzacjaDlaczego warto wybrać ubezpieczenie DEFEND Gap?

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie DEFEND Gap?

Coraz częściej kierowcy poszukują informacji na temat nieobowiązkowego ubezpieczenia DEFEND Gap. Wzrost świadomości w kwestii zabezpieczenia się przed nieszczęśliwym zdarzeniem (w postaci wypadku w ruchu drogowym lub kradzieżą auta) jest pozytywnym trendem. Wychodząc temu naprzeciw w niniejszym artykule przedstawiamy na czym polega ubezpieczenie DEFEND Gap oraz przedstawiamy listę korzyści jakimi się charakteryzuje.

W jaki sposób działa ubezpieczenie DEFEND Gap?

Ubezpieczenie DEFEND Gap to dodatkowe świadczenie wypłacane niezależnie od polisy AC lub OC sprawcy. W przypadku wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu standardowe ubezpieczenie wypłaca środki równe wartości rynkowej pojazdu z dnia zaistnienia wypadku. W praktyce oznacza to tyle, że poszkodowany otrzymuje znacznie mniejszą kwotę w stosunku do kwoty jaką zapłacił za samochód w dniu jego nabycia. Szacuje się, że już w ciągu pierwszych trzech lat od nabycia pojazd może utracić nawet 50% swojej wartości. Zazwyczaj po trzech latach wciąż pozostają zobowiązania kredytowe lub leasingowe, które ciężko uregulować, jeśli ubezpieczenie jest znacznie niższe od kwoty, która została wcześniej zapłacona za samochód. Na szczęście przed taką sytuacją skutecznie chroni DEFEND Gap, które wyrównuje brakującą kwotę i wypłaca odszkodowanie o takiej wysokości, aby poszkodowany otrzymał środki równe początkowej wartości pojazdu.

Jakimi korzyściami charakteryzuje się ubezpieczenie DEFEND Gap?

Ubezpieczenie DEFEND Gap przede wszystkim zapewnia nam spokój i chroni nabywcę pojazdu przed konsekwencjami finansowymi jakie mogą wynikać z nieszczęśliwego wypadku na drodze lub w razie kradzieży. Poniżej wymieniono listę najważniejszych korzyści:

  • Dzięki odszkodowaniu Gap można pokryć koszty związane z zerwaniem umowy finansowania
  • Wartość pojazdu pozostaje utrzymana nawet w razie likwidacji szkody z ubezpieczenia OC sprawcy
  • Wysoki limit wypłaty, sięgający 150 000zł
  • Ochrona przed spadkiem wartości jest zachowana przez długi okres – nawet 5 lat.
  • Ubezpieczenie Gap może dotyczyć pojazdów, które zostały wykupione z leasingu.

Więcej na temat korzyści wynikających z zakupu DEFEND Gap można przeczytać na www.gaponline.pl

#DEFENDgap #DEFENDinsurance #GAPonline #ZawszeNowy #GapFakturowy #GAPdoLeasingu #GapDirect

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne