Strona głównaMotoryzacjaSpecjalna oferta dla naszych czytelników KOD RABATOWY: GAPFB-10% na www.gaponline.pl

Specjalna oferta dla naszych czytelników KOD RABATOWY: GAPFB-10% na www.gaponline.pl

Samochody są aktywem, które wyjątkowo szybko traci na wartości. Nawet jeśli ich stan techniczny wraz z upływem lat pozostaje na wysokim poziomie, to sam upływ czasu sprawia, że ubezpieczyciele wyceniają auto znacznie niżej niż podczas zakupu z salonu. Efektem tego jest sytuacja, w której polisa AC lub OC sprawcy, nie pokrywa nawet połowy tego, ile wart był Twój samochód w momencie zakupu. Odpowiedzią na ten problem jest ubezpieczenie GAP.

Gdy OC/AC to za mało

Ubezpieczenie tego typu jest znaczenie mniej popularne niż OC lub AC stąd popularne jest pytanie: co to jest ubezpieczenie Gap? Ubezpieczenie DEFEND Gap, to uzupełnienie polisy OC + AC, które w przypadku wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu, pozwoli Ci nabyć nowy samochód o tej samej wartości, co utracony lub bezproblemowo spłacić zaciągnięty leasing czy kredyt. Dodatkowo nadwyżka pozostała po wypłacie świadczenia sprawi, że bez problemu w razie potrzeby uruchomisz nowy leasing.

Popularne warianty ubezpieczenia DEFEND Gap

Ubezpieczenie DEFEND Gap nie tylko pozwoli Ci uzyskać środki na zakup nowego samochodu, ale także ułatwi rozliczenie zaciągniętego kredytu czy leasingu. Do wyboru mamy kilka wariantów tego ubezpieczenia a do najpopularniejszych należą:

  • Gap Fakturowy – pokryje straty finansowej w postaci różnicy pomiędzy wartością zakupową samochodu, a odszkodowaniem otrzymanym z polisy AC/OC sprawcy.
  • Gap Finansowy – zapewni klientom biznesowym, pokrycie kosztów związanych z zamknięciem umowy leasingu po szkodzie całkowitej.
  • Gap Casco – zabezpiecza wartość auta ze wznawianej polisy AC.
  • Gap Direct – najbardziej uniwersalna formuła GAP na rynku, nie wymaga, aby kierowca miał wykupioną polisę AC. Do tego wariantu mogą przystąpić właściciele nawet 10-letnich samochodów.

Przekonaj się, że warto

Teraz już wiesz co to jest GAP w leasingu. Na tym etapie najczęściej pada pytanie o cenę tego rozwiązania. Ostateczny koszt zależy od wartości wyjściowej Twojego auta, jednak z pewnością jest to znacznie niższa suma niż ewentualne pokrycie różnicy pomiędzy wartością zakupową samochodu, a odszkodowaniem otrzymanym z polisy AC/OC sprawcy.  Jeśli chcesz dokładnie obliczyć składkę dla Twojego auta to wygodny kalkulator online możesz znaleźć na www.gaponline.pl

Specjalna oferta dla naszych czytelników KOD RABATOWY: GAPFB-10% na www.gaponline.pl

#DEFENDgap #GAPonline #GapFakturowy #GAPdoLeasingu #GapDirect #ZawszeNowy #DEFENDinsurance

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne